Katalog „Kukurydza” 2016 – nastawiony na precyzję

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania katalogu Kukurydza 2016 firmy Ampol-Merol Sp. z o.o. Ciekawe artykuły, praktyczne opracowania schematów ochrony i nawożenia, a także wykaz najlepszych maszyn tego sezonu.


Przedstawiciele firmy Amrol, bazując na wynikach sprzedaży, obserwując, jakie maszyny cieszyły się największym zainteresowaniem na pokazach polowych, targach i wystawach przedstawili te modele, o których warto myśleć, planując przyszłoroczne prace w gospodarstwie.

Dodatkowo zaprezentowane zostało doposażenie związane z AMS – czyli precyzyjnym rolnictwem. Możliwość rozbudowania możliwości posiadanych już maszyn John Deere to oszczędny, a przy tym niezwykle wydajny sposób na rozwój technologiczny własnego parku maszynowego.

Pracownicy Amrol pokazują, że stały kontakt z klientami po dokonaniu zakupu bardzo często procentuje poszukiwaniem nowych, ergonomicznych rozwiązań, które często przyczyniają się do osiągania zdecydowanie lepszej zyskowności z prowadzonych na terenie gospodarstwa działań.

 

Zapraszamy Państwa do lektury katalogu „Kukurydza” 2016, a także kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Wspólnie znajdziemy najlepszą drogę dalszego rozwoju.

Kliknij tutaj.