Demo Merlo 2016

Program Demo Merlo 2016 to seria pokazów, które organizowane są także przez firmę Amrol. Ogólnopolska akcja Merlo dotyczy ładowarek teleskopowych Turbofarmer TF 35.7-120 i Multifarmer MF 40.7 CS.


W tym sezonie zapoznamy Państwa z maszynami najwyższej jakości, które idealnie wpasowały się w polskie warunki branży rolnej. Dlaczego właśnie Turobofarmer i Multifarmer?

 

Zarówno jeden, jak i drugi model są cenione za bezpieczeństwo, na które składają się: system dynamicznej stabilizacji maszyny, unikatowa budowa ramienia teleskopowego, korektor nachylenia, kabina spełniająca wymogi ROPS i FOPS, hamulce suche tarczowe na wszystkich kołach. Na komfort składają się z kolei przestronna kabina z ogrzewaniem, wielofunkcyjny podłokietnik i amortyzacja kabiny CS. O wydajności świadczą: 18% oszczędności w zużyciu paliwa, EPD TOP, hydrauliczna blokada osprzętu TAC LOCK, podłużne ułożenie silnika, pedał „inching-control”, maksymalna prędkość jazdy 40 km/h, a także drzwi o kącie nachylenia 180 st.

W teorii moglibyśmy się również rozpisywać o cechach, które składają się chociażby na najlepsze osiągi czy wszechstronność, jednak to pokazy polowe najlepiej oddadzą możliwości, jakimi szczyci się sprzęt Merlo. Już teraz zapraszamy na pokazy. Dokładne daty najbliższych spotkań z miłośnikami najlepszych ładowarek teleskopowych na świecie niebawem na naszej stronie internetowej.

 

Do zobaczenia w terenie!