Twój Rzetelny Partner Podczas Zbiorów

U nas masz pewność - Zbiory bez zakłóceń

 

Wiemy, że podczas pracy na polu liczy się każda minuta, a operator kombajnu musi mieć pewność, że maszyna podoła pracy w różnych warunkach. Na nas możesz zawsze liczyć. I to zanim doliczysz do trzech!

 

Twój rzetelny partner podczas zbiorów zapewnia:

 

Przedsezonowa konserwacja kombajnu

 

Czas umówić się z ekspertem na kontrolę!

Kontrola przeprowadzona przez eksperta da Ci pewność, że Twój kombajn gotowy jest do pracy w następnym sezonie zbiorów. Specjalnie przeszkoleni i certyfikowani eksperci ds. przeglądów wiedzą, które elementy wymagają szczególnej uwagi. Mają oni do dyspozycji zaawansowane narzędzia John Deere, opracowane w oparciu o doświadczenie zebrane podczas pracy z tysiącami maszyn.

 

 

Pakiet usług FarmSight „Dostępność operacyjna”

Dokonując profilaktycznej konserwacji swojego kombajnu, możesz wydłużyć jego dostępność operacyjną, a eksperci Amrol wcześnie wykryją ewentualne problemy i zapobiegną im, zanim się pojawią.

 

100% oryginalne części John Deere

Jako certyfikowani dealerzy kombajnów John Deere, naprawimy Twój kombajn John Deere, używając oryginalnych części John Deere i zapewniając jego optymalną wydajność.

 

 

W sezonie – gwarancja dostaw części w ciągu 24 godzin

 

Dostępność części

Dzięki innowacyjnemu zarządzaniu zasobami magazynowymi, większość części zamiennych dostępna jest bezpośrednio u nas. W przypadku niedostępności części w danej lokalizacji, możesz liczyć na zaimplementowany przez John Deere proces obsługi klienta w zakresie części zamiennych, który należy do najlepszych w branży.

 

 

Szybka dostawa części

John Deere Parts Locator* umożliwia w prosty sposób wyszukanie części zamiennych i dostarczenie ich jeszcze tego samego dnia. Wszystkie części do kombajnu otrzymasz w ciągu 24 godzin, aby móc wrócić do pracy!

*Dostępne w wybranych krajach.

 

 

Maszyna zastępcza wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz

Kombajn John Deere jest nie tylko narzędziem, lecz również obietnicą, że będziesz mógł polegać na swojej maszynie i dealerze, co zapewni Ci udane zbiory sezon po sezonie. Dokonując zakupu kombajnu John Deere, otrzymujesz wsparcie w wyjątkowych sytuacjach oraz gwarancję najwyższej jakości usług serwisowych i części, będącą przywilejem każdego klienta John Deere.

 

Kombajn zastępczy

W razie niedostępności części w ciągu 24 godzin, jeżeli Twój kombajn ma nie więcej niż 5 lat i jego konserwacja wykonywana była przez John Deere, w zależności od aktualnej dostępności nasz dealer dostarczy Ci zastępczą maszynę

 

Części do 24 godzin

W sezonie dostarczamy części w ciągu 24 godzin, abyś mógł natychmiast kontynuować pracę.