Drzwi Otwarte w Amrol - relacja

Dnia 16 maja w miejscowości Suchodół odbyły się Drzwi Otwarte zorganizowane przez firmę Amrol – autoryzowanego dystrybutora marki John Deere.

 

Goście nie zawiedli i mimo deszczowej pogody licznie przybyli na pokazy. Michał Pilewski zainteresował zgromadzonych możliwościami, jakie otwiera przed rolnikami nowa seria ciągnika 6M FT4.

Zaproszeni rolnicy testowali najnowsze modele ciągnika 6130M i 6195M John Derre, jak również podziwiali podczas pracy zaprezentowany ciągnik 6125M FT4 z prasą 854.

 

Obok nowej serii ciagników John Deere pokazane podczas pracy zostały maszyny zielonkowe firmy KUHN oraz ładowarka 38.7 firmy Merlo.

 

Dodatkową ciekawostką był zorganizowany przez firmę AgroEcoPower pomiar mocy na hamowni, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich zgromadzonych.

 

Na wszelkie pytania odpowiadali zainteresowanym doradcy firmy Amrol, Kuhn, John Deere oraz Merlo, a całość została zwieńczona wspólnym poczęstunkiem.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym, a także zapraszamy na kolejne wspólne spotkania, o których będziemy informowali na naszej stronie.

 

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością przedstawią całą gamę produktów dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.