Dzień Otwarty w Firmie Amrol

    
    Dnia 24 kwietnia w siedzibie firmy Amrol odbyły się Dni Otwarte John Deere na których zaprezentowane zostały nowości w ofercie amerykańskiej marki. Była to również doskonała okazja do zapoznania się z przedstawionymi programami finansowania fabrycznego i atrakcyjnej oferty przedłużonej ochrony serwisowej na ciągniki, kombajny, sieczkarnie i opryskiwacze samojezdne oraz rozwiązaniami rolnictwa precyzyjnego John Deere. Podczas wydarzenia także firma Bridgestone jako partner drzwi otwartych zaprezentowała swoje produkty.

    Goście nie zawiedli i licznie przybyli na pokazy. Paweł Heleniak zainteresował zgromadzonych możliwościami, jakie otwiera przed rolnikami nowa seria ciągnika 5R. Zaproszeni rolnicy testowali najnowsze modele ciągnika 5090R i 5125R z ładowaczem czołowym John Deere, jak również podziwiali podczas prezentacji prasę F441M.
Obok ciągników John Deere Przemysław Romanowski przybliżył zgromadzonym ofertę pogwarancyjną PowerGard na maszyny, Marek Sipak przedstawił nowoczesne rozwiązania rolnictwa precyzyjnego z zastosowaniem podczas pracy systemu AutoTrac, a Ryszard Pawłowski zaprezentował  gamę  kosiarek samojezdnych marki John Deere .

     Dodatkową atrakcją był zorganizowany przez naszą firmę konkurs dla zgromadzonych gości, polegający na jeździe na czas ciągnikiem, slalomem pomiędzy rozstawionymi przeszkodami, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich zgromadzonych. Rywalizacja była zacięta i zakończyła się obdarowaniem każdego z zawodników upominkiem, a rolnicy wykazali się fachową znajomością maszyn marki John Deere. 
Na wszelkie pytania odpowiadali zainteresowanym doradcy firmy Amrol, John Deere i Bridgestone,  a całość została zwieńczona wspólnym poczęstunkiem.
Dziękujemy wszystkim przybyłym, a także zapraszamy na kolejne wspólne spotkania, o których będziemy informowali na naszej stronie.

  

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością przedstawią całą gamę produktów dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.