Widzisz podwójnie?


KUP NOWY KOMBAJN... A DRUGI DOSTANIESZ OD NAS ZA DARMO*

Nie, nie dwoi Ci się w oczach. Do każdego nowego kombajnu dodajemy bezpłatnie maszynę zastępczą.* To część naszego programu "Rzetelny Partner Podczas Zbiorów" – jednego z najlepszych na rynku. Jedyne, o co musisz się zatroszczyć, to wybór właściwego modelu.

0%AŻ NA 4 LATA**

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania fabrycznego John Deere Financial. Zapytaj dealera ofertę!

*Oferta obejmuje wszystkie kombajny John Deere nie starsze niż 7 lat, o ile ich konserwacja wykonywana była zgodnie z instrukcją obsługi, przy użyciu wyłącznie oryginalnych części oraz pod warunkiem poddania ich przeglądowi sezonowemu, a następnie Kontroli przez Eksperta i wykonaniu wszystkich zalecanych napraw. Tylko u dealerów John Deere uczestniczących w programie. Kombajn zastępczy będzie udostępniony w przypadku przekroczenia 24 godzin czas dostawy kluczowych do pracy kombajnu części.

**Promocja obowiązuje do 31/01/2018 lub do odwołania. Finansowanie dostępne jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na zakup kombajnów serii W, T oraz S wraz z pakietem PowerGard Protection Plus na okres finansowania do 48 miesięcy, przy minimalnej wpłacie własnej 35% ceny przedmiotu. Szczegółowe, promocyjne warunki finansowania zawarte są w Regulaminie promocji ,,Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany treści Regulaminu Promocji w trakcie jej obowiązywania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., nie może być traktowany jako porada, usługa finansowa lub zachęta do zawarcia jakiejkolwiek umowy.