John Deere
Prasy zwijające > Seria 800

Zespoły podające które podnoszą wydajność            
            
Dzięki technologii podawania pokosu nad podbieraczem HiFlow (dostępny o szer. 2,0 i 2,20 m) uzyskiwana jest duża przepustowość - zwłaszcza podczas zbioru suchych plonów.            
Zespół podający RotoFlow o szerokości 2,0m i 2,20 m posiada rotor o dużej średnicy, wysoką prędkość obrotową oraz opuszczaną podłogę podbieracza, wykonywanie bel bez przerwy staje się rzeczywistością.            
Zespół podający MaxiCut o szerokości 2,0 i 2,2 m z zestawem 14 lub 25 noży zapewnia maksymalną elastyczność dla uzyskania znakomitej wydajności i jakości zbieranego materiału.            
            
Doskonała wydajność            
            
Sześć szerokich pasów Diamond-Tread (Romboidajnych) pokrywa 91% szerokości beli, zapewniając minimalne straty plonu i łatwe rozpoczęcie belowania.            
Świder czyszczący utrzymuje pasy w czystości. Dzięki niemu nie tracą przyczepności, nawet w mokrych warunkach.            
Dwie standardowe rolki napędowe zapewniają wystarczającą ilość mocy do belowania. Trzecia rolka napędowa zalecana jest do belowania kiszonki.            


Sposób w jaki powinno się zwijać bele            
            
Specjalnie zaprojektowana komora prasowania, w łatwy sposób kontroluje dynamikę beli.            
Nasz bezstopniowo regulowany miękki rdzeń, zmniejsza napięcie pasów do osiągnięcia przez belę zadanej średnicy. Pozwala to na oddychanie plonu i wysychanie bardziej efektywnie. W łatwy sposób można również rozwinąć belę podczas zadawania paszy dla swojego inwentarza.            
Wysokowydajne ramię napinające i hydrauliczne cylindry dokonują zgniotu większej ilości i lepszej jakości materiału w belę, której średnica może wynosić od 0,8 do 1,8 m.