O nas

Firma Amrol, z siedzibą w Lipnicy, działa od 2008 roku na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego części województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Z sukcesami realizuje działalność opartą na sprzedaży i serwisie maszyn rolniczych. Zróżnicowany park technologiczny oferuje bardzo szeroką gamę maszyn rolniczych będących doskonałą ofertą nawet dla najbardziej wymagających gospodarstw.

Wiedza połączona z praktyką, a także wyczulenie na potrzeby współczesnego rolnika pozwoliły nam na stworzenie oferty na wysokim poziomie, dostosowanym do wymagań naszych stałych, a także potencjalnych odbiorców.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednej uniwersalnej recepty na sukces – jego źródła upatrujemy w ciągłym doskonaleniu umiejętności, we współpracy z najlepszymi w branży, w dopasowywaniu amerykańskich, jak i europejskich rozwiązań technologicznych do potrzeb polskiego rynku. Polskie rolnictwo posiada własny, niepowtarzalny charakter.

Możliwości, jakie niesie za sobą przynależność do Unii Europejskiej sprawiły, że coraz bardziej otwieramy się na nowe inwestycje – rozwijamy park maszynowy i na własnych krajowych przykładach obserwujemy, że inwestycja w nowoczesne maszyny, to zwrot ku rolnictwu precyzyjnemu. Cenimy je za szereg możliwości, które pozwalają osiągać maksymalny zysk przy oszczędności paliwa, czasu oraz roboczogodzin. W tym celu bezcenne okazują się usługi świadczone przez dział serwisowy i dział części, dzięki którym na bieżąco możemy reagować na potrzeby naszych klientów – konserwować sprzęt, poszukiwać nowych rozwiązań ich jak najlepszego użytkowania, przyczyniając się tym samym do dynamicznego i wydajnego pod względem ekonomicznym rozwoju polskiego rolnictwa.

Właśnie dlatego współpracujemy z renomowanymi koncernami, takimi jak: Kuhn, Merlo, Wielton, Rolmako, Metaltech, Samasz, Pronar, Bednar, Brochard, które również działają w myśl rolnictwa precyzyjnego