Praca

Oferta Pracy: Terenowy specjalista ds. sprzedazy częsci zamiennych

Opis stanowiska:
  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych
  • składanie zamówień na magazyn części zamiennych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • przestrzeganie procedur magazynowych - przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów
  • współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (rolnicze, techniczne, mechaniczne)
  • zaangażowanie w realizację celów
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • komunikatywność
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. b

Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole

Kontakt

 tel: 608 383 600

mail: praca@amrol.pl